fbpx
Loading…

Bestuur

Elk jaar zet een enthousiast bestuur zich in om te zorgen dat SIB-Utrecht inhoudelijke en gezellige activiteiten neerzet. In het bestuur zitten zes bestuursleden die elk verantwoordelijk zijn voor specifieke taken. Zij worden bij hun taken ondersteund door de bestuurscommissies; dit zijn de bestuurscommissie voor Interne Zaken, voor Externe Zaken, voor Acquisitie en voor Promotie & Sponsoring. Het bestuur ondersteunt commissies en genootschappen. Tijdens de algemene ledenvergaderingen (ALV) legt het bestuur verantwoording af over haar werkzaamheden.

Het XXXIXe bestuur van de Utrechtse Studentenvereniging voor Internationale Betrekkingen heeft zich op 31 augustus 2019 als volgt geconstitueerd:

Linksboven naar rechts: David van Thiel, Aiso van Leeuwe, Madio Seck
Linksonder naar rechts: Li-An Mulder, Robert Groenewege, Annika Boekenstijn

Voorzitter & Commissaris Acquisitie: Aiso van Leeuwe –  aisovanleeuwe[at]sib-utrecht.nl
Secretaris: Madio Seck –  madioseck[at]sib-utrecht.nl
Penningmeester & Commissaris Sponsoring: Annika Boekenstijn –  annikaboekenstijn[at]sib-utrecht.nl
Commissaris voor Interne Zaken: David van Thiel –  Davidvanthiel[at]sib-utrecht.nl
Commissaris voor Externe Zaken: Robert Groenewege –  robertgroenewege[at]sib-utrecht.nl
Commissaris voor Publieke Relaties: Li-An Mulder –  li-anmulder[at]sib-utrecht.nl

Motto: ‘Turning the Page’

Oud besturen

Voorzitter: Jaleesa de Regt
Secretaris: Claartje van Westerveld
Penningmeester & Commissaris Acquisitie: Corné Diependaal
Commissaris voor Interne Zaken: Valentine Mostermans
Commissaris voor Externe Zaken: Fayrouz Gomaa
Commissaris voor Promotie & Sponsoring: Eefje Corbeek
Motto: ‘Met vereende krachten’

Voorzitter: Judith IJzereef
Secretaris: Kimberley Roquas
Penningmeester & Commissaris Acquisitie: Hugo Hanema
Commissaris voor Interne Zaken: Heleen Franssen
Commissaris voor Externe Zaken: Merel Martens
Commissaris voor Promotie & Sponsoring: Annika S. van Opstal
Motto: ‘Durf te groeien’

Voorzitter: Michael Stam
Secretaris: Rosalie Fidder
Penningmeester & Commissaris Acquisitie: Catja Coone
Commissaris voor Interne Zaken: Sanne de Wit
Commissaris voor Externe Zaken: Ruben Ros
Commissaris voor Promotie & Sponsoring: Daan Weller
Motto: “De wind in de zeilen”.

Voorzitter: Stephanie Snels
Secretaris: Jorden Schoonderwoerd
Penningmeester & Commissaris Acquisitie (Vice-voorzitter): Lieselotte Gemke
Commissaris voor Interne Zaken: Saskia Martens
Commissaris voor Externe Zaken: Klaske Schep
Commissaris voor Promotie & Sponsoring: Martijn Knapen
Motto: ‘Samen komen wij verder’

Voorzitter: Daniëlle Arnold
Secretaris: Yelena de Wit
Penningmeester & Commissaris Acquisitie (Vice-voorzitter): Audrey Sie
Commissaris voor Interne Zaken: Richard Vink
Commissaris voor Externe Zaken: Tomas Rep
Commissaris voor Promotie & Sponsoring: Joshua Vrijhof
Motto: “We mogen trots zijn”

Voorzitter: Marieke Witteveen
Secretaris: Anne-Ruth van Leeuwen
Penningmeester en Commissaris Acquisitie: Julius van Tongeren
Commissaris voor Interne Zaken (Vice-voorzitter) : Miriam Saridi
Commissaris voor Externe Zaken: David Ollivier de Leth
Commissaris voor Promotie en Multimedia: Kayan Lam
Commissaris voor Sponsoring en Projecten: Martijn Rietveld

Motto: ‘In de zevende versnelling’

Voorzitter: Fieke van der Meer
Secretaris: Marjolein Bomhof
Penningmeester en Commissaris Acquisitie: Jesse Bassant
Commissaris voor Interne Zaken: Oscar Hover
Commissaris voor Externe Zaken: Menno Fraters
Commissaris voor Promotie en Sponsoring: Roeland Smit
Motto: ‘Niet te stoppen’

Voorzitter: Arthur Dingemans
Secretaris: Jaron Vleghaar
Penningmeester en Commissaris voor Acquisitie: Maryse van der Wende
Commissaris voor Interne Zaken: Ida van der Burgh
Commissaris voor Externe Zaken: Sjoerd Cornelissen
Commissaris voor Promotie en Sponsoring: Anna Wijnands

Voorzitter: Yvette Raets
Secretaris: Viola van Dijk
Penningmeester en Commissaris voor Acquisitie: Stefanie Schütten
Commissaris voor Interne Zaken: Rob Swart
Commissaris voor Externe Zaken: Daniëlle de Jong
Commissaris voor Promotie en Sponsoring: Meriam de Lange

Voorzitter: Peter-Paul Greup
Secretaris: Nadia Bruinsma
Penningmeester: Ian Koetsier
Commissaris voor Interne Zaken: Elise Quist
Commissaris voor Externe Zaken: Edmund Lodewijks
Commissaris voor Promotie: Femke Dekker.

Voorzitter: Petra Caarls
Secretaris: Jacqueline van Dooren
Penningmeester: Mette de Jonge
Commissaris voor Interne Zaken: Selman Aqiqi
Commissaris voor Externe Zaken: Bram van Montfoort
Commissaris voor Acquisitie & Promotie: Ronnie Hossain, hij was tevens de verantwoordelijke voor het te organiseren congres.

Voorzitter: Suzanne de Groot
Secretaris: Lindy Janssen
Penningmeester: Arend Jonkman
Commissaris voor Interne Zaken: Ewout Rutgers
Commissaris voor Externe Zaken: Marloes van Oorsouw

Voorzitter: Ben Govers
Secretaris: Ermin Kloppenborg
Penningmeester: Alexander Hulshof
Commissaris voor Interne Zaken: Jasper de Lange
Commissaris voor Externe Zaken: Maaike Kriellaars

Voorzitter: Hilde Leussink
Secretaris: Sander Hartemink
Penningmeester: Esther Hof
Commissaris voor Interne Zaken: Hanneke Hulshof
Commisaris voor Externe Zaken: Meggie Pijnappel
Commissaris Acquisitie en PR: Sanne Boogers

Bestuur 2004/2005
Voorzitter: Naomi Sterkenburg
Secretaris/Commissaris Extern: Wessel Wikkerink
Penningmeester/Fondsenwerver: Suzan van der Wilt
Commissaris voor Interne Zaken: Rianne Herregodts

Bestuur 2003/2004
Voorzitter: Jos de Boer
Secretaris: Tim Douma
Penningmeester/Fondsenwerver: Ramon Meijering
Commissaris voor Interne Zaken: Rima Dijkstra
Commissaris voor Externe Zaken: Jelle Lever
Landelijk vertegenwoordiger: Bram Vermaat

Bestuur 2002/2003
Voorzitter: Nils de Mooij
Secretaris: Tim Douma
Penningmeester/Fondsenwerver: Joris de Lathouder

Bestuur 2001/2002
Voorzitter: Suzanne Bierkens
Secretaris: Hana van Ooijen
Penningmeester/Fondsenwerver: Ramon Meijering
Commissaris voor Interne Zaken: Bram Vermaat
Commissaris voor Externe Zaken: Jos de Boer


Bestuur 2000/2001
Voorzitter: Martijn van Dam
Secretaris: Marit Hoffman
Penningmeester/Fondsenwerver: Wolter van der Vlist
Commissaris voor Interne Zaken: Judith van Tiggelen
Commissaris voor Externe Zaken: Adriaan Veldhuizen

Bestuur 1999/2000
Voorzitter: Kevin Londragan
Secretaris: Ingrid Janssen
Penningmeester/Fondsenwerver: Erik Jansen
Commissaris voor Interne Zaken: Nienke Fels
Commissaris voor Externe Zaken: Claartje van Drumpt

Bestuur 1998/1999
Voorzitter: Jade Gundelach
Secretaris: Esther Hamming
Penningmeester/Fondsenwerver: Yu Fu Chan
Commissaris voor Interne Zaken: Marlies Kollen
Commissaris voor Externe Zaken: Jelmer Evers

Bestuur 1997/1998
Voorzitter: Saskia Verhoeven
Secretaris: Hester Breman
Penningmeestser/Fondsenwerver: Sven Sielhorst
Commissaris voor Interne Zaken: Anya van Pelt
Commissaris voor Externe Zaken: Nthabiseng Lohman

Bestuur 1997
Voorzitter: Eveline Sonnenberg
Secretaris: Sanna van Dam
Penningmeester: Hans Pannekoek
Commissaris voor Interne Zaken: Babbel Saeijs
Commissaris voor Externe Zaken: Joan Arensman
Fondsenwerver: Nardy Robben
Landelijk vertegenwoordiger: Judith de Witte

Bestuur 1996
Voorzitter: Maaike de Langen
Secretaris: Fleur Twilt
Penningmeester: Bibilotte Duyvensteyn
Commissaris voor Interne Zaken: Gabi te Riele
Commissaris voor Externe Zaken: Martijn Neef
Fondsenwerver: Henric Rebel
Landelijk vertegenwoordiger: Engelbert Soyo

Bestuur 1995
Voorzitter: Maarten van Aalst
Secretaris: Hilde Kievit
Penningmeester: Robina van Dooren
Commissaris voor Interne Zaken: Eveline van Eck
Commissaris voor Externe Zaken: Quinten Peelen
Fondsenwerver: Bart van der Mark
Landelijk vertegenwoordiger: David Molenaar

Bestuur 1994
Voorzitter: Jarco de Bruin
Secretaris: Maurice Unck
Penningmeester: Rogier Tetteroo
Commissaris voor Interne Zaken: Katelijn van Bentum
Commissaris voor Externe Zaken: Suzanne Ruytenberg
Fondsenwerver: Hermine Nagel
Landelijk vertegenwoordiger: Elisabeth van Sliedregt

Bestuur 1993
Voorzitter: Jaap Tempelman
Secretaris: Ben Hartmann
Penningmeester: Margot v.d. Belt
Commissaris voor Interne Zaken: Judith Nievelsteyn
Commissaris voor Externe Zaken: Enid Paanakker
Fondsenwerver: Arjen Meeuwsen
Landelijk vertegenwoordiger: Corné Stroop

Bestuur 1992
Voorzitter: Rob Wertheim
Secretaris: Isabelle Duyvesteyn
Penningmeester: Kasper van Everdingen
Commissaris voor Interne Zaken: Anne Zwamborn
Commissaris voor Externe Zaken: Maud Bringman
Fondsenwerver: Jan Withaar
Landelijk vertegenwoordiger: Marcel Verhoef

Bestuur 1991/1992
Voorzitter: José Klerks
Secretaris: Jetske Zuidema
Penningmeester: Maurits Geerlings
Commissaris voor Interne Zaken: Boris Ebbing
Commissaris voor Externe Zaken: Miki Rogger
Fondsenwerver: Eliane Dosker

Bestuur 1990/1991
Voorzitter: Karin van Slageren
Secretaris: Otto Jellema
Penningmeester: Boris Ebbing
Werkgroepcoordinator: Luuk van Term
Tweede secretaris/PR: Petra Verschoof
Fondsenwervingscoordinator: Eeuwke Faber

Bestuur 1989/1990
Voorzitter: Dennis van Touw
Secretaris: José Jelters
Penningmeester: Arno Rombouts
Tweede secretaris: Johanna Visser
Algemeen bestuurslid: Carel Johannes
Algemeen bestuurslid: Eric Schulte Nordholt

Bestuur 1988/1989
Voorzitter: Nanneke van der Heijden
Secretaris: Felicia Mallens
Penningmeester: Erik Reijnders
Fondsenwervingscoördinator: Eric Bos Waaldijk
Tweede secretaris/PR: Max Oostenbroek
Werkgroepcoördinator: Irene van Koppen

Bestuur 1987/1988
Voorzitter: Johan Baas
Secretaris: Heleen Reens
Penningmeester: Angelique van Gerner
Fondsenwervingscoördinator: Caren Scholtes
Tweede secretaris/PR: Bas Rebel
Werkgroepcoördinator: Els van Ammers

Bestuur 1986/1987
Voorzitter: Rien Bongers
Secretaris: Bieke Oskam
Vice-voorzitter: Mirjam Maters
Penningmeester: Jurgen Geerlings
Tweede secretaris/PR: Olav Uittenbosch
Fondsenwervingscoördinator: Hanco Jurgens
Werkgroepcoördinator: Margriet Landman

Bestuur 1985/1986
Voorzitter: Niels van der Noll
Secretaris: Mark Zellenrath
Penningmeester: Rien Bongers
Algemeen bestuurslid: Vivien Hertogh
Algemeen bestuurslid: Winfred Kroeze
Algemeen bestuurslid: Peter Flier
Algemeen bestuurslid: Petra Klapwijk
Algemeen bestuurslid: Petra Reindring

Bestuur 1984/1985
Voorzitter: Marty Huisman
Secretaris: Ria Wijnands
Penningmeester: Niels van der Noll
Algemeen bestuurslid: Winfred Kroeze
Algemeen bestuurslid: Mark Zellenrath

Bestuur 1983/1984
Voorzitter: Jan Paul de Leeuw
Secretaris: Marty Huisman
Tweede secretaris: Ria Wijnands
Penningmeester: Niels van der Noll
Public relations: Christiaan Roorda
Commissaris voor Externe Betrekkingen: Jäcky Baltissen

Bestuur 1982/1983
Voorzitter: Saskia Foks
Vice-voorzitter: Rob de Graaf
Secretaris: Cobie van der Groef
Penningmeester: Kees van Lieshout
Commissaris Extern: Jäcky Baltissen
Public relations: Wilma van Leur