Het XXXVIIe bestuur van de Utrechtse Studentenvereniging voor Internationale Betrekkingen heeft zich op 25 augustus 2016 als volgt geconstitueerd:

Voorzitter: Judith IJzereef -  Judithijzereef@sib-utrecht.nl

Secretaris: Kimberley Roquas -  Kimberleyroquas@sib-utrecht.nl

Penningmeester & Commissaris Acquisitie: Hugo Hanema -  Hugohanema@sib-utrecht.nl

Commissaris voor Interne Zaken: Heleen Franssen -  Heleenfranssen@sib-utrecht.nl

Commissaris voor Externe Zaken: Merel Martens -  Merelmartens@sib-utrecht.nl

Commissaris voor Promotie & Sponsoring: Annika S. van Opstal -  Annikavanopstal@sib-utrecht.nl

Elk jaar zet een enthousiast bestuur zich in om te zorgen dat SIB-Utrecht inhoudelijke en gezellige activiteiten neerzet. In het bestuur zitten zes bestuursleden die elk verantwoordelijk zijn voor specifieke taken. Zij worden bij hun taken ondersteund door de bestuurscommissies; dit zijn de bestuurscommissie voor Interne Zaken, voor Externe Zaken, voor Acquisitie en voor Promotie & Sponsoring. Het bestuur ondersteunt commissies en genootschappen. Tijdens de algemene ledenvergaderingen (ALV) legt het bestuur verantwoording af over haar werkzaamheden.